тел./ факс (044) 462-51-95
e-mail: jcc@ukma.edu.ua
Шановні студенти та випускники Могилянки!

Відгуки про наших випускників:

 

Компанія МТС: «У нашій компанії вже успішно працюють випускники Могилянки. Нам імпонують високий рівень їх ерудиції, творчий підхід до роботи, комунікабельність, відкритість до всього нового» (Тетяна Сивашенко, експерт з підбору персоналу ПрАО "МТС Україна").

Юридична фірма "КМ Партнери": «Випускники Могилянки складають майже половину штату юристів нашої компанії; саме випускники цього ВНЗ найповніше відповідають нашим вимогам до майбутніх працівників. Крім того, випускників Могилянки відрізняють такі якості, як самостійність і здатність творчо підходити до справи» (Олена Зенченко, директор "КМ Партнери")

JT International Company Ukraine: «У нашій команді є достатньо велика кількість випускників Могилянки. Вони, зазвичай, позитивно відрізняються від випускників інших ВНЗ, оскільки більшість з них має наступні конкурентні переваги: вищий рівень загальної теоретичної підготовки, вищий рівень володіння англійською мовою, більш проактивна позиція (участь у різноманітних проектах, студентських організаціях, волонтерських та стажерських програмах, тощо)» (Катерина Бєлова, cпеціаліст з розвитку бренда роботодавця JT International Company Ukraine)

ДП "Адідас-Україна": «Так, звісно, у нас працюють випускники Могилянки, при чому як у роздрібній мережі, так і у центральному офісі. Вони дуже відповідальні, цілеспрямовані та демонструють гарні результати роботи – власне, це і є конкурентна перевага студентів Могилянки» (Ірина Кузьмич, молодший спеціаліст по роботі з персоналом роздрібної мережі ДП "Адідас-Україна")

KPMG: «Випускники Могилянки вже працюють в КПМГ на різних позиціях і майже на всіх основних напрямках діяльності компанії» (Анна Жир, спеціаліст з підбору випускників, KPMG)

"Ернст енд Янг": «Компанія "Ернст енд Янг" вже не перший рік плідно співпрацює із Києво-Могилянською академією. За останні 3 роки в компанії розпочали свій професійний шлях близько 30 випускників Могилянки, і на мою думку, це найкращі випускники, оскільки вони впевнено крокують кар’єрними сходами вгору» (Наталія Крівцова, старший фахівець з найму персоналу "Ернст енд Янг")

PricewaterhouseCoopers: «За минулий рік до PwC приєднались 8 студентів та випускників  Києво-Могилянської академії. Це гарний показник за статистикою фірми. Вихідці з Могилянки зазвичай проявляють себе як наполегливі та цілеспрямовані працівники» (Євгенія Савченко, керівник відділу по роботі з персоналом PricewaterhouseCoopers)

copyright©jcc.ukma 2008-2012