Вітаємо!

Центр кар’єри та працевлаштування студентів та випускників Національного університету «Києво-Могилянська академія» (засновано 1994 р.) – це перший в Україні центр системної підтримки студентів та випускників в становленні їх як молодих фахівців.

Мета центру:
• допомога студентам та випускникам НаУКМА у пошуках роботи;
• формування якостей молодого фахівця та адаптація до сучасних вимог на ринку праці;
• формування тісних, суспільно значимих традицій співпраці, бізнесу та освіти.

В НаУКМА навчається понад 5000 студентів на семи факультетах:

гуманітарних наук, інформатики, природничих наук,

економічних наук, правничих наук,

соціальних наук та соціальних технологій,

охорони здоров’я, соціальної роботи та психології.

 

 

Кожного року університет випускає понад 1000 молодих фахівців, які є перспективними працівниками в багатьох галузях економіки.

Про це свідчить кар’єрна реалізація наших випускників в провідних компаніях, представлених на ринку України. Наші студенти та випускники цілеспрямовані та амбітні, гарно володіють англійською мовою та мають ґрунтовні фахові знання. Практично кожен наш випускник на момент отримання диплому про вищу освіту має певний досвід роботи, отриманий під час стажування в університеті, підробітку протягом канікул або у вільний від навчання час.

Кожного року Центр кар’єри та працевлаштування студентів пропонує студентам та випускникам понад 1 500 вакансій різного рівня, від промоутерів до менеджерів вищої ланки, програми стажування в компаніях та організаціях різних сфер діяльності.

НаУКМА дбає про свою репутацію на всіх етапах:
• унікальній системі відбору;
• унікальній системі навчання;
• можливості для самореалізації.

Тому випускникам, які пройшли стажування в підрозділах НаУКМА, підписали корпоративну угоду і стали членами Могилянської корпорації, брали активну участь в житті університету, університет надає Диплом могилянської спільноти бакалавра / магістра НаУКМА.
Диплом могилянської спільноти НаУКМА є офіційним документом, що засвідчує рівень підготовки випускника, це своєрідний «знак якості».

Прокрутити вгору