Відгуки про наших випускників:

Випускники Могилянки складають майже половину штату юристів нашої компанії; саме випускники цього ВНЗ найповніше відповідають нашим вимогам до майбутніх працівників. Крім того, випускників Могилянки відрізняють такі якості, як самостійність і здатність творчо підходити до справи (Олена Зенченко, директор “КМ Партнери”)

 

 

Випускники Могилянки вже працюють в КПМГ на різних позиціях і майже на всіх основних напрямках діяльності компанії (Анна Жир, спеціаліст з підбору випускників, KPMG)

Компанія “Ернст енд Янг” вже не перший рік плідно співпрацює із Києво-Могилянською академією. За останні 3 роки в компанії розпочали свій професійний шлях близько 30 випускників Могилянки, і на мою думку, це найкращі випускники, оскільки вони впевнено крокують кар’єрними сходами вгору (Наталія Крівцова, старший фахівець з найму персоналу “Ернст енд Янг”)

 

 

За минулий рік до PwC приєднались 8 студентів та випускників  Києво-Могилянської академії. Це гарний показник за статистикою фірми. Вихідці з Могилянки зазвичай проявляють себе як наполегливі та цілеспрямовані працівники. (Євгенія Савченко, керівник відділу по роботі з персоналом PricewaterhouseCoopers)

 

Прокрутити вгору