Шановні студенти та випускники!

Набуті знання та навички, бажання вчитись новому, зростати в колі професіоналів, прикладені зусилля для здійснення задуманого – це ваша формула успіху.

Центр кар’єри та працевлаштування студентів НаУКМА (Job&Career Center/ JCC) – ваш перший помічник у реалізацій ваших кар’єрних амбіцій. Кожного дня своєю працею ми будуємо міст між вами та вашими роботодавцями, а отже – і вашим професійним майбутнім.

JCC регулярно організовує та проводить профорієнтаційні зустрічі з успішними людьми, презентації компаній, семінари та тренінги для студентів з актуальних тематик, де кожен з вас може навчитись писати резюме, підготуватись та пройти інтерв’ю, проаналізувати адекватність вашої самооцінки, отримати необхідні комунікативні та презентаційні навички і ще багато чого корисного та цікавого.

На цьому сайті кожен з вас може отримати загальну інформацію. А інформацію про програми стажування та актуальні вакансії в провідних компаніях ви можете знайти на нашій сторінці http://facebook.com/JCCofNaUKMA або телеграм каналі https://t.me/jccnaukma, а отже знайти роботу відповідно до своїх знань, вмінь, навичок, амбіцій.

Кожного року це понад 1 500 вакансій! Головне – ваше бажання та прагнення реалізувати себе.

В JCC ви можете завжди отримати консультацію з питань профорієнтації та працевлаштування, напряму діяльності компанії, яка вас зацікавила, процедури конкурсного відбору тощо… а також просто порадитись.

Щороку в останню п’ятницю березня з 13.00 до 16.00 запрошуємо вас до участі в Ярмарку Кар’єри, де ви безпосередньо зможете зустрітись з представниками провідних компаній, отримати інформацію з перших вуст, пройти бліц-інтерв’ю, і згодом стати одним із членів професійної команди. Це ваш шанс!


Відгуки про наших випускників:

У нашій компанії вже успішно працюють випускники Могилянки. Нам імпонують високий рівень їх ерудиції, творчий підхід до роботи, комунікабельність, відкритість до всього нового.

(Тетяна Сивашенко, експерт з підбору персоналу ПрАО “МТС Україна”).

Випускники Могилянки складають майже половину штату юристів нашої компанії; саме випускники цього ВНЗ найповніше відповідають нашим вимогам до майбутніх працівників. Крім того, випускників Могилянки відрізняють такі якості, як самостійність і здатність творчо підходити до справи

(Олена Зенченко, директор “КМ Партнери”)

У нашій команді є достатньо велика кількість випускників Могилянки. Вони, зазвичай, позитивно відрізняються від випускників інших ВНЗ, оскільки більшість з них має наступні конкурентні переваги: вищий рівень загальної теоретичної підготовки, вищий рівень володіння англійською мовою, більш проактивна позиція (участь у різноманітних проектах, студентських організаціях, волонтерських та стажерських програмах, тощо)

(Катерина Бєлова, cпеціаліст з розвитку бренда роботодавця JT International Company Ukraine)

Так, звісно, у нас працюють випускники Могилянки, при чому як у роздрібній мережі, так і у центральному офісі. Вони дуже відповідальні, цілеспрямовані та демонструють гарні результати роботи – власне, це і є конкурентна перевага студентів Могилянки

(Ірина Кузьмич, молодший спеціаліст по роботі з персоналом роздрібної мережі ДП “Адідас-Україна”)

Випускники Могилянки вже працюють в КПМГ на різних позиціях і майже на всіх основних напрямках діяльності компанії

(Анна Жир, спеціаліст з підбору випускників, KPMG)

Компанія “Ернст енд Янг” вже не перший рік плідно співпрацює із Києво-Могилянською академією. За останні 3 роки в компанії розпочали свій професійний шлях близько 30 випускників Могилянки, і на мою думку, це найкращі випускники, оскільки вони впевнено крокують кар’єрними сходами вгору

(Наталія Крівцова, старший фахівець з найму персоналу “Ернст енд Янг”)

За минулий рік до PwC приєднались 8 студентів та випускників  Києво-Могилянської академії. Це гарний показник за статистикою фірми. Вихідці з Могилянки зазвичай проявляють себе як наполегливі та цілеспрямовані працівники.

(Євгенія Савченко, керівник відділу по роботі з персоналом PricewaterhouseCoopers)