тел./ факс (044) 462-51-95
e-mail: jcc@ukma.edu.ua
  Шановні студенти та випускники Могилянки!

  Набуті знання та навички, бажання вчитись новому, зростати в колі професіоналів, прикладені зусилля для здійснення задуманого – це ваша формула успіху. 

  Центр кар’єри та працевлаштування студентів НаУКМА (Job&Career Center/ JCC) – ваш перший помічник у реалізацій ваших кар’єрних амбіцій. Кожного дня своєю працею ми будуємо міст між вами та вашими роботодавцями, а отже - і вашим професійним майбутнім. 

  JCC  регулярно організовує та проводить профорієнтаційні зустрічі з успішними людьми, презентації компаній, семінари та тренінги для студентів з актуальних тематик, де кожен з вас може навчитись писати резюме, підготуватись та пройти інтерв’ю, проаналізувати адекватність вашої самооцінки, отримати необхідні комунікативні та презентаційні навички і ще багато чого корисного та цікавого.  

  На цьому сайті кожен з вас може отримати загальну інформацію. А інформацію про програми стажування та актуальні вакансії в провідних компаніях ви можете знайти на нашій сторінці facebook.com/JCCofNaUKMA, а отже знайти роботу відповідно до своїх знань, вмінь, навичок, амбіцій. Кожного року це понад 1 500 вакансій! Головне – ваше бажання та прагнення реалізувати себе. 

  В JCC ви можете завжди отримати консультацію з питань профорієнтації та працевлаштування, напряму діяльності компанії, яка вас зацікавила, процедури конкурсного відбору тощо… а також просто порадитись. 

  Щороку в останню п’ятницю березня з 13.00 до 16.00 запрошуємо вас до участі в Ярмарку Кар’єри, де ви безпосередньо зможете зустрітись з представниками провідних компаній, отримати інформацію з перших вуст, пройти бліц-інтерв’ю, і згодом стати одним із членів професійної команди. Це ваш шанс!  

   

  Відгуки про наших випускників: 

   

  copyright©jcc.ukma 2008-2012